Dobrze dobrany zapach służy firmie, pozytywnie wpływa na jej wizerunek. Zapach podświadomie łączy się z emocjami człowieka. Dobrze pamiętamy, takie miejsca w których spotkaliśmy piękny, miły i świeży zapach, podobnie jak świadomie staramy się omijać te – gdzie spotkaliśmy nieprzyjemny zapach.

Zapach zastosowany w firmie, salonie, sklepie, a także kawiarni czy restauracji podkreśla jej prestiż, informuje o wysokiej jakości oferowanych towarów i świadczonych usług. Uwydatnia kompetencje i profesjonalizm obsługi. Pozytywnie wpływa na komfort klientów i gości. Redukuje stres.
Każde miejsce ma swój ulubiony zapach, tak jak my!

Świadczymy usługi aromatyzowania wnętrz i miejsc na różne okazje.

 

IMG_0808

Co musisz wiedzieć o zapachach?

Zapach w istotny sposób wpływa na nasze życie.
Zapach może zbliżać , tworzyć atmosferę prestiżu i elegancji lub wręcz przeciwnie – nadawać lekkości i wesołości, wywoływać chęć posiadania, pobudzać łaknienie, ożywiać i polepszać koncentrację lub uspokajać. Wszystko zależy od efektu jaki oczekujemy oraz miejsca, w którym ma być wykorzystany.
Odpowiedni zapach zastosowany podczas różnego rodzaju eventów, wydarzeń i imprez ma szereg zalet:
– buduje dobry nastrój,
– uprzyjemnia pobyt,
– kreuje atmosferę sprzyjającą kontaktom biznesowym i prywatnym,
– wzmacnia pozytywne wrażenia,
– zwiększa zapamiętywalność marki, wydarzenia, produktu.

Family/friends posing for the camera in their halloween costumes. They are standing in the kitchen with party food and treats set out in front of them.

Zapach to emocje. Event to też emocje

zadbajmy o nie w jak najlepszy sposób

Oferujemy

 • Aromatyzowanie eventów, wydarzeń i imprez okolicznościowych

 • Profesjonalne, trwałe i wyjątkowe zapachy do wnętrz.

 • Duży wybór

 •  

  Bestuhlter Festsaal für eine Hochzeitsfeier

   Imię i nazwisko (wymagane)

   Adres email (wymagane)

   Temat

   Treść wiadomości

   Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania. Polityka Prywatności.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.